Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (Út 8:30 - 9:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Alfa Software, s.r.o. se stala součástí společnosti RSM

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že se Alfa Software, s.r.o. stala součástí skupiny RSM v České republice. Jsme pyšní na to, že jsme se mohli zařadit po bok tak významného partnera v oblasti ekonomického poradenství a služeb, jakým RSM CZ bezesporu je a věříme, že díky tomuto spojení Vám budeme schopni přinášet opět o kousek více.

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že se Alfa Software, s.r.o. od 30. 10. 2023 stala součástí skupiny RSM v České republice. Jsme pyšní na to, že jsme se mohli zařadit po bok tak významného partnera v oblasti ekonomického poradenství a služeb, jakým RSM CZ bezesporu je a věříme, že díky tomuto spojení Vám budeme schopni přinášet opět o kousek více.

O společnosti RSM

Poradenská síť RSM se zaměřuje především na středně velké společnosti, a to v mezinárodním měřítku. Mezi poradenskými subjekty je šestým největším na světě s působností ve 120 státech. V Česku a Slovensku provozuje pobočky v Praze, Brně, Pardubicích, Třebíči, Bratislavě a nyní i v Klatovech. Mezi klienty RSM patří například Albert, Microsoft, Hewlett-Packard, Seznam.cz a další. Týmy RSM se kromě mezd a personalistiky dále věnují například fúzím a akvizicím, oceňování, daňovému poradenství nebo poskytování účetních a technologických služeb a aktuálně na ně spoléhá více než 1 230 klientů.

Alfa Software a RSM

„Alfa Software v létě oslavila 20 let od svého založení a na výsledky naší práce jsem dnes hrdá já i moji kolegové. Aktuálně náš tým pečuje o 2 200 klientů, kterým pomáháme úspěšně zvládat problematiku mzdové a personální agendy, firma je ve velmi dobré kondici a jsem si jistá, že ve zkušených rukou globální značky ji čeká další rozvoj a skvělá budoucnost”, uvádí zakladatelka Alfa Software Eva Maurerová. „S RSM jsem se dohodla na převodu 100% podílu, součástí týmu ale zůstanu ještě minimálně rok, abych přispěla k hladkému přechodu pod značku RSM.“

„V tuto chvíli se díky spojení s Alfa Software a kolegy z Nuggetu dostáváme na přední pozice českého trhu v oblasti mzdových a personálních systémů. Jde o skutečně významný krok, který nás motivuje k dalšímu rozvoji. Věřím, že také pro klienty Alfa Software bude zajímavá možnost využít našich dalších služeb, stejně jako pro stávající klienty RSM může být nový mzdový či docházkový systém a řešení více služeb pod jednou střechou velmi atraktivní cestou,“ uvádí řídící partnerka Monika Marečková.

Více o dokončené akvizici si můžete přečíst v tiskové zprávě skupiny RSM.
Aktuální výpis z obchodního rejstříku.

Sdílet příspěvek
Facebook
Twitter
LinkedIn