Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)
Zákaznická zóna
Zákaznická zóna

Lepíme za Vás

Nechte si slepit Vaše mzdové lístky u nás!

Rádi byste svým zaměstnancům předávali zalepené mzdové lístky, ale nechcete investovat do zařízení na tlakové lepení dokumentů? Využijte naši nabídku a nechte si mzdové lístky připravit u nás.

Lepení mzdových lístků

Princip této služby je jednoduchý. Vy zpracujete pomocí mzdového programu mzdy pro Vaše zaměstnance, stáhnete je do souboru *.pdf a poté zašlete na naši mailovou adresu andrea.hanigerova@rsm.cz.

U nás Vaše mzdové lístky vytiskneme a slepíme do Vámi požadovaného tvaru. Zásilku zabalíme a odešleme. Garantujeme dodání slepených lístků na Vámi uvedenou adresu do 72 hodin od předání podkladů.

A kolik to bude stát?

  • Vytištění a slepení jednoho mzdového lístku 7 Kč bez DPH
  • Poštovné 230 Kč bez DPH

    Ke každé zásilce je nutné ještě připočítat poštovné

Zaujala Vás tato služba?

Kontaktujte paní Hanigerovou na andrea.hanigerova@rsm.cz nebo telefonu 376 709 890. Před první objednávkou Vám zašleme k podpisu smlouvu se všemi detaily.

Váháte? Podívejte se, co na službu říkají naši zákazníci.

Jak jsou naši zákazníci spokojeni se službou Lepíme za Vás?

„S lepením lístků jsme velmi spokojeni, vždy se k nám po odeslání vrátí do tří dnů zpět. Služba to není drahá, a jste rychlí. Kdybychom měli zakupovat stroj na lepení, nikdy bychom k lepení lístků asi nedospěli. Kromě ceny stroje se musí počítat se zaškolením obsluhy stroje a údržbou stroje. Jediné, co by se dalo vylepšit, kdyby mohly být lístky v doručující obálce seřazeny podle abecedy. I kdyby to nešlo, budeme spokojeni.“
V. Mikysková
Praha, 40 zaměstnanců
„Se službou jsem moc spokojená. Vylepšit na ní není co. Jednoduše si uložím soubor, který pošlu k Vám, a během dvou dní mají výplatní lístky na škole. Jsem ráda, že takovou službu poskytujete. Zaměstnanci, se kterými jsem mluvila, si lístky pochvalovali. Hlavně to, že jsou čitelné.“
P. Benczeová
Plzeň, 60 zaměstnanců

Poptávka

máte zájem o lepení Mzdových lístků?

Nezávazné nabídky prosím žádejte na e-mailu andrea.hanigerova@rsm.cz nebo přes kontaktní formulář.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Poptávka

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Rychlý kontakt

Po–Pá 07:00–15:30

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.