vrácení odstupného

 
  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jitulice a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1492
    ssz
    Účastník

    Pokud z důvodu nadbytečnosti dostane zaměstnanec odstupné 3 měsíce, a za dva měsíce se vrátí, musí vrátit část odstupného. Nevíte, zda se tato částka přepočítává na měsíce nebo na počet kalendářních dní (srpen – říjen = 92 dní)?

    #1498
    martina
    Účastník

    Dobrý den, podle mého názoru se poměrná část odstupného určuje podle počtu kalendářních dnů.

    #1499
    Jitulice
    Účastník

    Dobrý den,

    je to na dny. Viz. zákoník práce § 68.

    Jitka

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
 

Používáním této stránky souhlasíte s používáním cookies. Více informací

Nastavení cookies na této webové stránce jsou na "Povolit cookies", abychom Vám mohli umožnit nejlepší možné procházení stránek. Pokud budete pokračovat v používání tohoto webu beze změny nastavení souborů cookies v prohlížeči nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" pak souhlasíte s používáním cookies.

Zavřít