Archiv rubriky: Termíny školení a seminářů

 

Daňová e-Konference 2021 – záznam k dispozici od 27. 1. do 30. 4. 2021

27.1.2021 12.0030.4.2021 12.00

Vážení zákazníci,
nestačili jste shlédnout Daňovou e-Konferenci v přímém přenosu? Nevadí! Přednášky zaměřené na správné postupy při vyúčtování zálohové a srážkové daně organizace a ročním zúčtování daně zaměstnanců a veškeré legislativní souvislosti – samozřejmě včetně novinek z oblasti daní – jsou Vám stále k dispozici.

KDE? Jednoduše si objednáte ZÁZNAM PŘEDNÁŠEK a získáte přístup na web ALFA Školy, kde Daňovou e-Konferenci můžete v klidu sledovat až do 30. dubna 2021, a to bez omezení počtu shlédnutí! Konference v přímém přenosu se uskutečnila 20. 1. a 23. 1. 2021. Shlédnout nyní můžete profesionálně sestřihaný videoznáznam všech přednášek:

 • Iveta Lišková ALFA MZDY AVENSIO a zpracování VZD a VSD
 • Ing. Vladimír Kozák ALFA MZDY AVENSIO a zpracování RZD
 • Iveta Lišková ALFA MZDY AVENSIO a legislativní změny pro rok 2021
 • Ing. Hanuš Kytler Novinky v daních a všechna související legislativní pravidla z oblastí vyúčtování zálohové a srážkové daně organizace za rok 2020 + z oblasti ročního zúčtování daní zaměstnanců za rok 2020
 • Celkem 4 přednášky za 2.500 Kč bez DPH

  Přejít na objednávkový formulář

  Potvrzení objednávky obdržíte IHNED na e-mail, který do objednávky uvedete. Proto Vás prosíme o pečlivé vyplnění Vaší e-mailové adresy. Pokud od nás obratem potvrzení objednávky neobdržíte, napište nám na e-mail skola@alfasoftware.cz a my zjistíme, kde to vázne :-).
  Děkujeme za spolupráci! Váš ALFA Tým

  ALFASOFTWARE LOGOS

  Dovolená od roku 2021 a její aplikace v programu ALFA MZDY AVENSIO – záznam

  1.3.2021 9.0030.6.2021 23.59

  Vážení zákazníci,
  nestačili jste shlédnout přímý přenos specializovaného školení Dovolená od roku 2021 a její aplikace v programu ALFA MZDY AVENSIO? Nevadí! Je Vám k dispozici jeho záznam v podobě výukového videa a sledovat jej můžete až do 30. 6. 2021. Jak jej získáte?
   
  Potřebujete pouze objednat školení, vyhradit si volný půlden a mít během sledování stabilní připojení k internetu. Na počítači, ze kterého budete výukové video spouštět, není nutné mít nainstalovaný program ALFA MZDY AVENSIO. Školení lze tedy sledovat i z pohodlí domova, kde nebudete vyrušováni kolegy. Pro lepší soustředění doporučujeme použít sluchátka!
   
  Odešlu přihlášku a co bude dál? V den připsání školného na náš účet obdržíte přihlašovací údaje do členské sekce ALFA Škola, což jsou webové stránky, na kterých budete školení sledovat. Jsou zde  k  dispozci také studijní materiály. Pokud jste již některou vzdělávací akci v ALFA Škole absolvovali, přihlašovací údaje máte z dřívějška. Pro přihlášení na web ALFA Škola a sledování školení doporučujeme používat internetový prohlížeč Google Chrome.
   
  KOMU JE ŠKOLENÍ URČENO?
  Všem uživatelům programu ALFA MZDY AVENSIO, kteří mají potřebu si ujasnit veškeré podrobnosti týkající se nově zavedené hodinové dovolené. První část výkladu je věnována především tématům: Druhy dovolené (dovolená za kalendářní rok a jeho poměrnou část, dodatková dovolená), výměra dovolené, dovolená při změně týdenní pracovní doby, stanovení nároku na dovolenou atd. V druhé části se dozvíte více na téma doby započtené, započtené do limitu, nezapočtené, dovolená mezi mateřskou a rodičovskou dovolenou, dovolená u navazujících PP, krácení dovolené, čerpání dovolené, dovolená ve svátek, proplacení dovolené a další. Samozřejmě zazní také odpovědi na časté otázky, které nám ohledně hodinové dovolené kladete na konzultační lince.
   
  LEKTOR: Iveta Lišková, konzultantka programu ALFA MZDY AVENSIO
  CENA: 1.500 Kč bez DPH, tj. 1.815 Kč včetně DPH
  (v ceně jsou též studijní materiály)

  Přejít na objednávkový formulář

   
  Po odeslání objednávkového formuláře obratem obdržíte na Váš e-mail uvedený v objednávce proforma fakturu. Pokud se tak nestane, napište nám na e-mail skola@alfasoftware.cz a my zjistíme, co se nepovedlo. Děkujeme za spoupráci! Váš ALFA Tým.

  ALFASOFTWARE LOGOS

  Jarní e-Konference 2021

  21.4.2021 9.0022.4.2021 12.15

  Vážení zákazníci,
  srdečně Vás zveme na tradiční dvoudenní Jarní e-Konferenci pro mzdové účetní a personalisty zaměřenou na aktuality v našem oboru a příklady z praxe.

  Bohužel se s Vámi ještě nemůžeme setkat v Klatovech, proto konference proběhne opět online, a to v přímém přenosu ve dnech 21. 4. a 22. 4. 2021. Nemůžete-li se v tyto dny zúčastnit, nevadí – až budete mít čas, jednoduše si přehrajete přednášky ze záznamu!
  Výhodou přímého přenosu je samozřejmě možnost zasílat dotazy prostřednictvím chatu.
   
  Jaké lektory a jaká témata jsme pro Vás tentokrát vybrali? Představí se nám ti nejlepší a seznámí nás s aktuálními novinkami:

 • 21. 4. (09:00–12:15) MZDOVÁ ÚČETNÍ V ROCE 2021 – Ing. Růžena Klímová – shrnutí změn ve mzdové účtárně – výklad a praktické příklady
 • 21. 4. (13:15–16:30) HOME OFFICE A SICK DAY – Mgr. Tomáš Liškutín
 • 22. 4. (09:00–12:15) COVID-19 a PRACOVNÍ PRÁVO – JUDr. Jakub Tomšej, Ph.D.
 •  
  Chcete vědět víc? Stáhněte si PODROBNÝ OBSAH PŘEDNÁŠEK.
   
  Objednávat můžete buď jednotlivé přednášky za 1500 Kč/1 (bez DPH) nebo za výhodnější cenu 3900 Kč (bez DPH) balíček všech tří přednášek Jarní e-Konference.
   

  Přejít na objednávkový formulář

   
  Potvrzení objednávky s proforma fakturou obdržíte IHNED na e-mail, který do objednávky uvedete. Proto prosíme o pozornost a správné vyplnění Vaší e-mailové adresy! Pokud od nás obratem potvrzení objednávky neobdržíte, napište nám na e-mail skola@alfasoftware.cz a my zjistíme, kde to vázne :-).
   
  PRAKTICKÉ DOPORUČENÍ: Pokud jste některé naše online školení či konferenci již objednávali, při vyplňování kontaktních údajů prosím použijte stejnou e-mailovou adresu jako v předešlé objednávce. Proč? Použijete-li jiný e-mail, systém Vás zařadí jako nového člena ALFA Školy, zašle nové přístupové údaje vázané k této mailové adrese a budete si muset pamatovat z kterého účtu ALFA Školy máte přístup k jednotlivým přednáškám. Je tedy lepší pro objednání školení a konferencí používat vždy jen jednu e-mailovou adresu a mít v ALFA Škole jen jeden účet = jedny přístupové údaje, které si lze jednoduše uložit ve svém prohlížeči.

  Děkujeme za pozornost a těšíme se na jarní online setkání!
  Váš ALFA Tým

  ALFASOFTWARE LOGOS

  Online školení Začínáme s programem ALFA MZDY AVENSIO

  27.4.2021
  9.0015.30

  Srdečně Vás zveme na online školení Začínáme s programem ALFA MZDY AVENSIO.
  Chystáte-li se na Vaše první online školení, nemusíte mít obavy!
  POTŘEBUJETE POUZE stabilní připojení k internetu, počítač s reproduktory nebo sluchátky (kamera není potřeba) a klidný kout. Na počítači, ze kterého budete sledovat školení, není nutné mít nainstalovaný program ALFA MZDY AVENSIO. Školení tedy lze sledovat i z pohodlí domova, kde Vás nebude nikdo rušit.

  Přejít na přihláškový formulář

   
  Odešlu přihlášku a CO BUDE DÁL? V den připsání školného na účet Alfa Software, s.r.o. obdržíte přihlašovací údaje do členské sekce ALFA Škola, což jsou webové stránky, na kterých budete přímý přenos školení sledovat. Jsou zde k dispozci také studijní materiály k vytištění. Během výkladu můžete s lektorkou komunikovat písemně pomocí tzv. chatu. K přihlášení na web ALFA Škola a pro sledování školení DOPORUČUJEME použít internetový prohlížeč Google Chrome.

  KDY ŠKOLENÍ PROBĚHNE? V úterý 27. 4. 2021 od 9:00 do cca 15:30 hodin
  CENA: 2.000 Kč bez DPH, tj. 2.420 Kč včetně DPH
  (v ceně jsou studijní MATERIÁLY a možnost sledovat celé školení či jeho části znovu ze ZÁZNAMU, a to po dobu 14 dní od uskutečnění jeho online přenosu)

  KOMU JE ŠKOLENÍ URČENO?
  Všem mzdovým účetním, které ve mzdovém a personálním systému ALFA MZDY AVENSIO začínají i těm, kteří v něm již pracují, ale nejsou si jistí, zda vše dělají správně a efektivně.

  CO SE DOZVÍTE?
  Jak program ALFA MZDY AVENSIO vypadá a co vše umí
  Jak se program ALFA MZDY AVENSIO ovládá + klávesové zkratky
  Jak se přihlásit do databáze a jak si změnit heslo
  Jak zadat nového zaměstnance
  Jak zadat pracovní poměr nebo více pracovních poměrů zaměstnance
  Jak zadat praxi u zaměstnanců
  Jak zadávat jednotlivé složky mzdy
  Jaké tiskové sestavy program nabízí
  Jak vytisknout povinné sestavy, mzdové lístky, evidenční listy
  Jak provést odvody
  Jak provést zálohu databáze a nastavit automatické zálohování
  Jak zpracovat závěrku měsíce
  Jak hledat v nápovědě a kde najít dokumentaci k programu a mnoho dalšího.
   

  Přihláškový formulář – školení 27. 4. 2021

   
  Po odeslání objednávkového formuláře obratem obdržíte na Váš e-mail uvedený v objednávce proforma fakturu. Pokud se tak nestane, napište nám na e-mail skola@alfasoftware.cz a my zjistíme, co se nepovedlo. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Na školení je potřeba se přihlásit a provést úhradu školného v takovém termínu, aby nejpozději 24 hodin před zahájením výuky bylo připsáno na náš účet! Jen tak Vám budeme moci zpřístupnit stránku na webu ALFA Škola, kde online školení probíhá. Děkujeme za pozornost. Váš ALFA Tým.

  ALFASOFTWARE LOGOS

  Online školení pro pokročilé uživatele programu ALFA MZDY AVENSIO

  29.4.2021
  9.0015.30

  Srdečně Vás zveme na ONLINE školení pro pokročilé uživatele programu ALFA MZDY AVENSIO.
  Chystáte-li se na Vaše první online školení, nemusíte mít obavy!
  POTŘEBUJETE POUZE stabilní připojení k internetu, počítač s reproduktory nebo sluchátky (kamera není potřeba) a klidný kout. Na počítači, ze kterého budete sledovat školení, není nutné mít nainstalovaný program ALFA MZDY AVENSIO. Školení tedy lze sledovat i z pohodlí domova, kde Vás nebude nikdo rušit.

  Přejít na přihláškový formulář

   
  Odešlu přihlášku a CO BUDE DÁL? V den připsání školného na účet Alfa Software, s.r.o. Vám bude zpřístupněna webová stránka ALFA Školy, na které budete přímý přenos sledovat a obdržíte přihlašovací údaje na web ALFA Škola (pokud je již nemáte z předchozích školicích akcí).
  Na stránce školení najdete také studijní materiály k vytištění. Během výkladu můžete s lektorkou komunikovat písemně pomocí tzv. chatu. K přihlášení na web ALFA Škola a pro sledování školení DOPORUČUJEME použít internetový prohlížeč Google Chrome.

  KDY ŠKOLENÍ PROBĚHNE? Ve čtvrtek 29. 4. 2021 od 9:00 do cca 15:30 hodin
  CENA: 2.500 Kč bez DPH, tj. 3.025 Kč včetně DPH
  (v ceně jsou studijní MATERIÁLY a možnost sledovat celé školení či jeho části znovu ze ZÁZNAMU, a to po dobu 14 dní od uskutečnění jeho online přenosu)

  KOMU JE ŠKOLENÍ URČENO?
  Všem mzdovým účetním, které/kteří chtějí možnosti mzdového a personálního programu ALFA MZDY AVENSIO naplno využívat a ulehčit si tak svou práci.

  CO SE DOZVÍTE?

 • Jak upravovat údaje v číselnících
 • Jak rozúčtovat mzdové položky
 • Dávkové pořizování dat
 • Jaký je rozdíl mezi nákladovou a úplnou rekapitulací
 • Jak generovat a úspěšně zpracovat statistické výkazy
 • Jak upravovat formuláře smluv, platových výměrů
 • Jak správně zadat exekuci/insolvenci zaměstnance
 • Elektronické zpracování výstupů pro ČSSZ, ZP a FS
 • Odpovědi na Vaše otázky k programu
 • NOVINKA! S ohledem na časté dotazy našich uživatelů na konzultační lince jsme se rozhodli do osnovy tohoto školení mimořádně zařadit také téma ELDP, hodinové dovolené, mimořádného příspěvku při nařízené karanténě/izolaci a další důležité informace související s legislativními změnami z poslední doby :-).

   

  Přihláškový formulář – školení 29. 4. 2021

   
  Po odeslání objednávkového formuláře obratem obdržíte na e-mail zadaný v objednávce proforma fakturu. Pokud se tak nestane, napište nám na e-mail skola@alfasoftware.cz a my zjistíme, co se nepovedlo. Důležité upozornění: Na školení je potřeba se přihlásit a uhradit školné nejpozději 24 hodin před zahájením výuky! Jen tak Vám budeme moci poslat včas přihlašovací údaje do členské sekce ALFA Škola. Děkujeme za pochopení. Váš ALFA Tým.

  ALFASOFTWARE LOGOS

  Online školení Začínáme s programem ALFA MZDY AVENSIO

  18.5.2021
  9.0015.30

  Srdečně Vás zveme na online školení Začínáme s programem ALFA MZDY AVENSIO.
  Chystáte-li se na Vaše první online školení, nemusíte mít obavy!
  POTŘEBUJETE POUZE stabilní připojení k internetu, počítač s reproduktory nebo sluchátky (kamera není potřeba) a klidný kout. Na počítači, ze kterého budete sledovat školení, není nutné mít nainstalovaný program ALFA MZDY AVENSIO. Školení tedy lze sledovat i z pohodlí domova, kde Vás nebude nikdo rušit.

  Přejít na přihláškový formulář

   
  Odešlu přihlášku a CO BUDE DÁL? V den připsání školného na účet Alfa Software, s.r.o. obdržíte přihlašovací údaje do členské sekce ALFA Škola, což jsou webové stránky, na kterých budete přímý přenos školení sledovat. Jsou zde k dispozci také studijní materiály k vytištění. Během výkladu můžete s lektorkou komunikovat písemně pomocí tzv. chatu. K přihlášení na web ALFA Škola a pro sledování školení DOPORUČUJEME použít internetový prohlížeč Google Chrome.

  KDY ŠKOLENÍ PROBĚHNE? V úterý 18. 5. 2021 od 9:00 do cca 15:30 hodin
  CENA: 2.000 Kč bez DPH, tj. 2.420 Kč včetně DPH
  (v ceně jsou studijní MATERIÁLY a možnost sledovat celé školení či jeho části znovu ze ZÁZNAMU, a to po dobu 14 dní od uskutečnění jeho online přenosu)

  KOMU JE ŠKOLENÍ URČENO?
  Všem mzdovým účetním, které ve mzdovém a personálním systému ALFA MZDY AVENSIO začínají i těm, kteří v něm již pracují, ale nejsou si jistí, zda vše dělají správně a efektivně.

  CO SE DOZVÍTE?
  Jak program ALFA MZDY AVENSIO vypadá a co vše umí
  Jak se program ALFA MZDY AVENSIO ovládá + klávesové zkratky
  Jak se přihlásit do databáze a jak si změnit heslo
  Jak zadat nového zaměstnance
  Jak zadat pracovní poměr nebo více pracovních poměrů zaměstnance
  Jak zadat praxi u zaměstnanců
  Jak zadávat jednotlivé složky mzdy
  Jaké tiskové sestavy program nabízí
  Jak vytisknout povinné sestavy, mzdové lístky, evidenční listy
  Jak provést odvody
  Jak provést zálohu databáze a nastavit automatické zálohování
  Jak zpracovat závěrku měsíce
  Jak hledat v nápovědě a kde najít dokumentaci k programu a mnoho dalšího.
   

  Přihláškový formulář – školení 18. 5. 2021

   
  Po odeslání objednávkového formuláře obratem obdržíte na Váš e-mail uvedený v objednávce proforma fakturu. Pokud se tak nestane, napište nám na e-mail skola@alfasoftware.cz a my zjistíme, co se nepovedlo. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Na školení je potřeba se přihlásit a provést úhradu školného v takovém termínu, aby nejpozději 24 hodin před zahájením výuky bylo připsáno na náš účet! Jen tak Vám budeme moci zpřístupnit stránku na webu ALFA Škola, kde online školení probíhá. Děkujeme za pozornost. Váš ALFA Tým.

  ALFASOFTWARE LOGOS

  Online školení Personální agenda v programu ALFA MZDY AVENSIO

  27.5.2021
  9.0015.30

  Srdečně Vás zveme na online školení Personální agenda v programu ALFA MZDY AVENSIO.
  Chystáte-li se na Vaše první online školení, nemusíte mít obavy!
  POTŘEBUJETE POUZE stabilní připojení k internetu, počítač s reproduktory nebo sluchátky (kamera není potřeba) a klidný kout. Na počítači, ze kterého budete sledovat školení, není nutné mít nainstalovaný program ALFA MZDY AVENSIO. Školení tedy lze sledovat i z pohodlí domova, kde Vás nebude nikdo rušit.

  Přejít na přihláškový formulář

   
  Odešlu přihlášku a CO BUDE DÁL? V den připsání školného na účet Alfa Software, s.r.o. obdržíte přihlašovací údaje do členské sekce ALFA Škola, což jsou webové stránky, na kterých budete přímý přenos školení sledovat. Jsou zde k dispozci také studijní materiály k vytištění. Během výkladu můžete s lektorkou komunikovat písemně pomocí tzv. chatu. K přihlášení na web ALFA Škola a pro sledování školení DOPORUČUJEME použít internetový prohlížeč Google Chrome.

  KDY ŠKOLENÍ PROBĚHNE? Ve čtvrtek 27. 5. 2021 od 9:00 do cca 15:30 hodin
  CENA: 2.500 Kč bez DPH, tj. 3.025 Kč včetně DPH
  (v ceně jsou studijní MATERIÁLY a možnost sledovat celé školení či jeho části znovu ze ZÁZNAMU, a to po dobu 14 dní od uskutečnění jeho online přenosu)

  CÍL ŠKOLENÍ: Naučit se pomocí programu ALFA MZDY AVENSIO přehledně evidovat veškeré personální údaje a osvojit si další vychytávky programu k ulehčení své práce. Nahlédneme i na úpravy formulářových sestav.

  CO SE DOZVÍTE?
  Více o Zákaznické zóně MOJE ALFA a nastavení online kontroly licenčního klíče
  Jak co nejlépe využít program k evidenci osobních údajů
  Co vše program automaticky hlídá
  Jak a kde ukládat potřebné dokumenty, potvrzení, posudky, údaje o zdravotní způsobilosti nebo absolvovaných školení.
  Vše kolem tisku dokladů související se vznikem a ukončením pracovního poměru
  Jak jednoduše zpracovat evidenční a statistické přehledy, potvrzení a předepsané formuláře
  Jak evidovat praxi
  Jak na automatické provedení platových/mzdových postupů zaměstnanců
  Jak evidovat srážky ze mzdy/platu, vést odpracované/neodpracované doby
  Jak upravovat formulářové sestavy a mnoho dalších užitečných funkcí
   

  Přihláškový formulář – školení 27. 5. 2021

   
  Po odeslání objednávkového formuláře obratem obdržíte na Váš e-mail uvedený v objednávce proforma fakturu. Pokud se tak nestane, napište nám na e-mail skola@alfasoftware.cz a my zjistíme, co se nepovedlo. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Na školení je potřeba se přihlásit a provést úhradu školného v takovém termínu, aby nejpozději 24 hodin před zahájením výuky bylo připsáno na náš účet! Jen tak Vám budeme moci zpřístupnit stránku na webu ALFA Škola, kde online školení probíhá. Děkujeme za pozornost. Váš ALFA Tým.

  ALFASOFTWARE LOGOS

  Archiv

  Jak vybrat mzdový program

  Napište si o krátkou příručku, jak snadno vybrat mzdový systém do Vaší firmy! Zadejte svůj e-mail a příručku ihned odesíláme.

  Rychlý kontakt

  Alfa Software, s.r.o.
  Pražská 22
  Klatovy mapa

  Tel.: 376 709 890
  Napište nám

  Seznam obchodních zástupců

   

  Používáním této stránky souhlasíte s používáním cookies. Více informací

  Nastavení cookies na této webové stránce jsou na "Povolit cookies", abychom Vám mohli umožnit nejlepší možné procházení stránek. Pokud budete pokračovat v používání tohoto webu beze změny nastavení souborů cookies v prohlížeči nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" pak souhlasíte s používáním cookies.

  Zavřít