Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Nemocnice České Budějovice

„Z přechodu na nový program jsme měli obavy“

Veškerou mzdovou a personální agendu pro cca 3 000 zaměstnanců zpracovává celkem 9 mzdových účetních pomocí programu AVENSIO.

Od roku 1989 do konce roku 2010 jsme zpracovávali mzdy v programu MZDY 2000, který se postupně zdokonaloval a pro jeho snadnou obsluhu a možnosti vytváření různých sestav jsme s ním rádi pracovali. Z přechodu na program AVENSIO jsme vzhledem k velkému množství dat měli obavy, ale díky podpoře zaměstnanců firmy Alfa Software, s. r. o., ale především Ing. Tesky, vše nakonec dopadlo dobře a zaměstnanci obdrželi mzdu včas a v pořádku.

Spolupráci s firmou Alfa Software, s.r.o. hodnotíme ohledně přístupu ke klientům kladně. Zvláště bych chtěla vyzdvihnout ochotu a vstřícnost Ing. Tesky a Ing. Hrubého, se kterými spolupracujeme již dlouho a vždy nám poradí, a pokud je to v jejich možnostech, i vyhoví našim požadavkům.

Na zdravotnických odděleních nemocnice používáme program na plánování směn a údaje z něj měsíčně bez větších problémů importujeme do programu AVENSIO.

Věříme, že program AVENSIO se bude k naší spokojenosti dále vyvíjet a zdokonalovat a pružněji reagovat na naše požadavky a připomínky. Vždyť dobře odvedená práce všech, kteří tento program vytváří nebo s ním pracují, je tou nejlepší reklamou.

Ing. Věra Červová,
vedoucí zaměstnaneckého oddělení
Ivana Podhradská,
zástupkyně vedoucí

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.