Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci, Praha 15

„Je pro mě zásadní vědět, že když už si vážně nevím rady, že se nemusím bát zvednout telefon a mám se koho zeptat“

Pro Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 15 pracuji jako účetní od dubna 2016, v lednu 2017 jsem navíc převzala i agendu mezd, kterou do této doby zajišťovala externí agentura.

Nebylo to jednoduché, mít najednou tolik věcí na starost, zorientovat se a naučit práci v novém programu.

S AVENSIEM jsem se musela skamarádit za běhu a musím říct, že bez naprosto perfektního zákaznického servisu a skvělých a vždy ochotných profíků na Hotline bych byla mnohdy ztracená. Bylo a je pro mě zásadní vědět, že když už si vážně nevím rady, že se nemusím bát zvednout telefon a mám se koho zeptat.

Nikdy na mě nikdo nebyl nepříjemný, vždy se mi dostalo skvělého servisu s lidským přístupem. Pokud bych měla někoho jmenovat, tak paní Lišková je pro mě hvězda, je to správná osoba na svém místě. Jestli mě něco mrzí, tak jedině to, že jsem tak pracovně a časově vytížená, že nemám příliš možnost účastnit se odborných školení. Tak se alespoň vždy těším na nového Alfíka a na Rádce.

S pozdravem
Michaela Malyszová,
mzdová účetní

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.