Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)
Zákaznická zóna
Zákaznická zóna

Aeskulap, Červená Voda

„Kontroly z OSSZ probíhají vždy dobře“

V roce 2000 jsem začala pracovat s programem Mzdy Klatovy. Protože jsem před tím mzdy nikdy nezpracovávala, byl pro mě Váš program velký pomocník.

Brzy jsem se orientovala a někdy s pomocí pana Hrubého jsem vše vyřešila.

Kontroly z OSSZ probíhají vždy dobře, protože oni ten Váš program už znají a ví, že je vše v pořádku a je na něj spolehnutí.

Druhý rok pracuji s novým programem AVENSIO. Bylo to dost kruté na něj přejít a zjistit, že funguje jinak, kde mám co hledat atd. Absolvovala jsem školení v Hradci Králové a to jsem byla jak Alenka v říši divů. Ale nakonec jsem se musela orientovat sama.

Vaše Rady do kabelky atd., jsou velice dobré. Hlavně kontrola dat, když je něco špatně, nepustí mě to dál, ale varuje, abych s tím něco udělala. To je velice dobré. Kdykoliv se potřebuji na něco zeptat, pan Hrubý mě vždy správně navede. Už program docela dobře ovládám.

Od Vaší firmy očekávám, že i nadále bude pracovat kvalitně a hlavně včas zpracovávat nové věci ohledně zákonů atd. Děkuji Vám, že jste udělali tak správný software.

Milena Božková,
mzdová účetní

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.