Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Městský úřad Hrádek (okr. Rokycany)

„AVENSIO okamžitě reaguje na změny v legislativě“

Program AVENSIO užívám od začátku, při změně z původního programu MZDY 2000 jsem vůbec neváhala a jednoznačně se přiklonila na stranu tohoto programu. Vůbec tohoto kroku nelituji, protože program AVENSIO mi poskytuje vše, co k práci potřebuji, nemusím dlouze přemýšlet o novinkách v zákonech, vím, že AVENSIO zareaguje okamžitě.

Navíc ALFÍK a nejčastější dotazy jsou příjemným a velmi potřebným doplňkem základního programu, taktéž elektronická komunikace a přímé oslovení uživatele jménem dodává spolupráci ráz osobní roviny.

Do budoucna očekávám další setkávání na kvalitních seminářích v Plzni a pokud je něco zlepšovat, Vaše firma na to určitě přijde, já zatím o ničem nevím a jsem velmi spokojena.

Jarmila Feureislová,
tajemnice MěÚ

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.