Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Základní škola, Truhlářská 19, Karlovy Vary

„Patřím do Vaší rodiny.“

Pracuji jako mzdová účetní u naší firmy od 02/2009. Již v lednu 2009 jsem byla poslána na školení do Klatov seznámit se s mzdovým programem, tenkrát ještě Unicos. Během těchto let jsem pak průběžně prošla školeními a přešla na AVENSIO. Abych pravdu řekla, ze začátku jsem se mzdového programu AVENSIO bála. Než se vychytaly chyby a vše než se zajelo, než jsem si to „osahala“. Ale trpělivost se stonásobně vrátila.

Když se teď zpětně podívám na starý program, už si nedovedu představit, že bych v něm dělala. AVENSIO je jednodušší na ovládání a zadávání, vše má posloupnost, oceňuji lehčí úpravu při tisku, prostě práce jde od ruky.

Ačkoliv jsem pro Vás jen „nějaká neznámá“ s uživatelským číslem, připadám si, že patřím k Vám „do rodiny“. Nikdy jsem ten pocit neztratila. Když volám o pomoc, jste nablízku a pomáháte do úmoru a hlavně – vše má řešení! Když pořádáte semináře, děláte maximum pro to, abychom byli všichni spokojení a šli domů s co nejvíce informacemi.

Nikdy jsem nezažila nepříjemné prostředí či nějakou negaci. Jednoduše je mi s Vámi dobře. A myslím, že to nebude jen můj pocit. U jiných firem jsem toto nezažila.

Petra Kuberová,
mzdová účetní

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.