Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)
Zákaznická zóna
Zákaznická zóna

Vyšší odborná škola sociální a teologická – Dorkas, Olomouc

„Oceňuji zasílání info e-mailů“

S firmou spolupracuji od roku 1998 (tenkrát to byla fa Unicos, s.r.o.), která nabízela produkt Mzdy pod DOS. Se službami jsem velmi spokojený, protože se firmě podařilo dobře připravit nejen program pod Windows, ale také pro mzdové účetní semináře různé úrovně.

Firma včas reaguje na legislativní a další změny tak, aby práce s programem byla nejen aktuální, ale i efektivní.

Se mzdovým programem AVENSIO se mně pracuje výborně (Ing. Kozák je svědek, jak jsem na seminářích měl časté otázky, kdy bude program pod Windows). Líbí se mi propracovaný systém nápovědy, dopisů k jednotlivým verzímvzdálená podpora. Oceňuji jednoduchost instalace nových verzí. Dále oceňuji parametry systému, kdy si uživatel může nastavit buď sám, nebo s radou firmy určité změny. Hlavní nabídka je přehledná, práce v kartách a záložkách na kartách také.

Velmi jsem ocenil zasílání Alfíku, kde se dovím něco nového, něco o firmě, něco i o zaměstnancích apod.

Také oceňuji zasílání tzv. „Rádce do kabelky“ a to proto, že moje pracovní pozice není zejména v roli mzdového účetního, ale jen malá část mé pracovní náplně. Takže osvěžení si různých znalosti a legislativních změn v oblasti mezd vítám.

Od firmy bych očekával, to je asi nesplnitelné, aby byla blíže Moravě, nejlépe Olomouci, protože do Klatov je to pro mne osobně daleko. Jinak nemám nějaké zvláštní očekávání do budoucna, protože jsem spokojený. Nicméně vím, tak dlouho s firmou již spolupracuji, že nějaké milé překvapení přijde – třeba nový vzhled programu.

Ing. Jaroslav Pípal,
zástupce ředitele pro ekonomiku

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.