Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (Út 8:30 - 9:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Masarykova základní škola, Klatovy

„Mám vše, co potřebuji“

Se společností Alfa Software, s.r.o. (dříve s firmou UNICOS) spolupracuji už od roku 2001 a jsem spokojena jak se servisem, tak i se mzdovým programem AVENSIO.

Na programu AVENSIO oceňuji nejvíce ovládání myší, program je dle mého názoru přehledný. V programu najdu všechny sestavy, které potřebuji, pokud nevím, kde se sestava nachází, zavolám na Hotline, kde mi ochotné konzultantky vždy poradí.

Do budoucna čekám od firmy Alfa Software, s.r.o. a především od mzdového programu, že i nadále bude pružně reagovat na změny v legislativě tak, jak tomu bylo dosud.

Na závěr mohu říct, že program mi vyhovuje a velmi oceňuji výbornou spolupráci s Vaší firmou, především s paní Boškovou a paní Heidlbergerovou.

Taťána Kolářová,
mzdová účetní

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.