Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Západočeské divadlo Cheb

„Vzdálená podpora z Klatov funguje“

Do pracovního poměru k divadlu jsem totiž nastoupila v prosinci 2011, takže mzdovou praxí zde a s tímto programem pracuji necelý půlrok. Na program AVENSIO jsme najížděli ke dni 1. 1. 2012. Bývalá mzdová účetní pí. Turková pracovala do 31. 12. 2011 se starým programem, který jsem já poznala jen krátce.

S novým programem se postupně seznamuji tak, jak vyžaduje běžná mzdová praxe. Činnosti, které jsou opakující se každý měsíc, již snad znám a jsou pro mě srozumitelné. A postupně, každý měsíc, přiberu to, co zrovna vyžaduje řešení nabíhajících, nových situací.

Myslím si, že máte pěkně zpracované manuály k jednotlivým činnostem, které mně většinou pomohou situaci vyřešit. Pokud se nedaří touto cestou, většinou telefonicky požádám o pomoc pracovnici Vaší společnosti – většinou paní Boškovou, které patří můj dík za trpělivost – a problém vyřešíme.

Absolvovala jsem také v Plzni v dubnu dvoudenní školení, které bylo pro mě určitě přínosem.

Takže – pokud hodnotím spolupráci s Vámi za mé krátkodobé vykonávání pozice mzdové účetní – jsem určitě spokojena a věřím, že v případě nových nejasností a problémů, které v mé práci objevím, zafunguje vždy „vzdálená podpora“ z Klatov a problém bude vyřešen.

Děkuji za spolupráci a přeji pěkný den, s pozdravem

Jana Žižková, mzdová účetní

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.