Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Technické služby města Klatov

„Spolehlivost programu nás naučila trochu lenivosti“

reference, mzdový program AVENSIO

S programem AVENSIO jsem velmi spokojena, pracuji s ním od září roku 2011. DOSOVSKÝ program jsem měla ráda, protože jsem s ním pracovala mnoho let a znala jsem ho i poslepu, ale už jsem si zvykla a dnes bych už AVENSIO neměnila.

Myslím, že všichni zaměstnanci firmy Alfa Software udělali ohromný kus práce na přípravě a i dnes na vylepšování programu a jeho servisu, za což celé společnosti patří velký dík.

Nejvíce si vážím spolehlivost programu, který nás, Vaše uživatelky, nikdy nezklamal a který nás naučil i trochu lenivosti.

Dále si cením seminářů, které pro nás připravujete každý rok v dubnu a v listopadu. Vzhledem k tomu, že jsou pozvání odborníci na různou problematiku, odpadá nám tím ježdění po dalších školeních na jednotlivé části mzdové problematiky.

Dále jsem velmi spokojena s pomocí pracovníků, když do Vaší firmy zavolám, jsou vždy všichni velice ochotní a příjemní a ještě jsem nezažila, že by se našel někdo, kdo by odmítl mi pomoci vyřešit jakýkoliv problém, kterých jsem zvláště v začátcích práce s novým programem měla dost.

Chtěla bych všem zaměstnancům popřát mnoho dalších úspěchů v jejich náročné práci a nám mzdovým účetním přeji, ať zůstanou všichni stejně příjemní a ochotní jako jsou dosud.

Alena Uldrychová, mzdová účetní

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.