Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)
Zákaznická zóna
Zákaznická zóna

Státní úřad inspekce práce, Opava

„Mzdový systém AVENSIO používáme v našem úřadu již od roku 2010“

Hledali jsme mzdový program, který by umožnil zpracovávat platy pro cca 500 zaměstnanců Státního úřadu inspekce práce. Vývoj počtu zaměstnanců do roku 2011 se jevil jako stabilní v počtu cca 550 zaměstnanců. Zásadním zvratem byl rok 2012, kdy do struktury přibylo 395 zaměstnanců na projekt podporující rozhodnutí vlády související s řešením problematiky nelegálního zaměstnávání „Efektivní systém rozvoje zaměstnanosti výkonu komplexních kontrol a potírání nelegálního zaměstnávání v ČR“ spolufinancovaný z prostředků Evropské unie.

V tomto období nám mzdový systém velmi pomohl, především svou flexibilitou a vše jsme s pomocí výborné spolupráce zaměstnanců
RSM Payroll Centre CZ s.r.o. úspěšně zvládli.

Dnes zaměstnáváme cca 800 zaměstnanců po celé České republice.

Při výběru mzdového systému pro nás byla rozhodující cena a flexibilita. S produktem RSM Payroll Centre CZ s.r.o. jsme velmi spokojeni.

Společnost je pružná, reaguje s předstihem na všechny legislativní změny.

Zaměstnanci jsou vždy ochotní a vstřícní. Výstupní sestavy, které jsme se naučili vytvářet podle našich potřeb, nám pomáhají k rychlému zpracovávání platů.
Největší úsporou pro náš úřad je to, že veškerou agendou, související se zpracováním platů se zabývají pouze 2 osoby.

Věříme, že s účinností Zákona o státní službě, kdy bude následovat mnoho změn v legislativě, se náš mzdový systém opět rychle přizpůsobí chystaným změnám.

Produkt RSM Payroll Centre CZ s.r.o. považuji za nejlepší (z hlediska ceny a kvality) ve srovnání se systémy, se kterými jsem se kdy setkala.

Souhlasím se zveřejněním reference na mzdový a personální program AVENSIO, který používáme.

Pavlína Peterková,
mzdová účetní

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.