Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)
Zákaznická zóna
Zákaznická zóna

Jak vybrat zařízení pro tlakové lepení?

Poradíme Vám s výběrem

Přemýšlíte nad koupí přístroje pro tlakové lepení dokumentů? Určujícím faktorem pro Vás bude především počet dokumentů, které budete zpracovávat.

Tlakové lepení pro velké organizace pomocí POSTMATE 5

POSTMATE 5 je zařízení určené pro náročné zákazníky, kteří hromadně rozesílají dokumenty na jednom listu (One Piece Mail) – např. výplatnice, výpisy, zásilky s utajovaným obsahem.

Potisk je v tomto případě možný na obě strany dokumentu, toto řešení je vhodné pro zasílání dokumentů poštou.

POSTMATE 5 je systém vhodný do kanceláře nebo do méně náročných provozů.

Tento systém je vhodný pro práci v dávce. V dávkovém režimu se předem potištěné dokumenty vloží do vstupního zásobníku a strojově zpracují do formy obálek připravených k odeslání.

Dokumenty lze slepit do tvaru „V“, „Z“, „C“ a „W“, typy skladu lze snadno mechanicky nastavit. Zařízení je vybaveno počítadlem zpracovaných dokumentů.

Technické parametry

120 – 150 listů
Min. 110 x 140 mm (B5, A5) Max. 220 x 356 mm (A4, dopisnice, 14“)
60 g/m2 – 140 g/m2
Sklad typu „Z“, „C“, „V“, „W“

36 kg

400 mm x 430 mm x 260 mm (šířka x délka x výška)
230 V/ 60 Hz
50 000 ks/ měsíc

12 měsíců

Cena

  • Cena zařízení PostMate 5 91 200 Kč bez DPH
  • Cena měsíčního servisu 1 000 Kč bez DPH

Doporučujeme spolu s nákupem stroje uzavřít i servisní smlouvu, která Vám zajistí za zvýhodněných cenových podmínek komplexní servisní péči. Součástí servisu je pravidelná kontrola zařízení, výjezd technika do 24 hodin od nahlášení závady, v případě nedokončení opravy zapůjčení náhradního zařízení.

K zařízení Postmate 5 samozřejmě nabízíme i speciální dokumenty.

100% utajení dat a skvělý servis

„Mačkačku“, jak jí s důvěrou nazýváme, již používáme od jara 2012 a musím přiznat, že přes počáteční pochybnosti – jestli je to ta správná volba, musíme přiznat – ANO, byla to volba správná. „Mačkačka“ funguje spolehlivě, pokud se vkládají papíry postupně, po menších hromádkách. Hotové pásky vypadají výborně, utajení je 100% a čitelnost také a to trvale! Měsíčně zpracujeme cca 550 výplat a „mačkačka“ proces tisku a kompletace pásek 100% zrychlila. Jediný nedostatek vidíme v tom, že již vytištěné pásky se musejí přerovnat, protože se skládají dle abecedy pozpátku. Se servisem jsme nadmíru spokojené – tedy po pravdě, servis jsme potřebovali za tu dobu jenom 1x a to právě z toho důvodu, že tisk dle abecedy zlobil. Po změně podavače se další nedostatky již nekonaly. Dodávky dokumentů pro tisk (výplatní pásky) fungují také skvěle – telefonicky objednáme a vždy v domluveném termínu pásky obdržíme – takže spolupráce ke spokojenosti obou stran. Skutečně musíme konstatovat, že jsme spokojené a již se nechceme vracet k původnímu způsobu tisku výplatních pásek. Všem zájemcům, hlavně těm, co zatím váhají, vřele doporučujeme!!!"
Stella Hanikýřová, vedoucí mzdového oddělení
Psychiatrická léčebna Horní Beřkovice

Naše další služby

Tisknete-li maximálně 1000

mzdových lístků za měsíc, je pro Vás vhodné zařízení mzdových lístků za měsíc, je pro Vás vhodné zařízení OFFICEMATE 2D s kapacitou podavače 140 listů a výkonem 2 000 dokumentů za hodinu s kapacitou podavače 140 listů a výkonem 2 000 dokumentů za hodinu.

Lepíme za Vás

V případě, že zpracováváte jen malé množství dokumentů a investice do vlastního zařízení by se Vám nevyplatila, můžete využít naší službu “Lepíme za Vás”.

Prodej mzdových lístků

V naší nabídce naleznete kromě modulu k programu AVENSIO SW umožňující zaměstnancům distribuovat elektronické mzdové lístky také speciální papírové mzdových lístky – dokument pro tlakové lepení.

Poptávka

máte zájem o Postmate 5?

Nezávazné nabídky prosím žádejte na e-mailu obchod@avensio.cz nebo přes kontaktní formulář.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Poptávka

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Rychlý kontakt

Po–Pá 07:00–15:30

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.