Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Domov pro osoby se zdravotním postižením v Mariánské

„V AVENSIU nepostrádám žádnou funkci“

S firmou Alfa Software spolupracuji od prvopočátku. Mzdy AVENSIEM zpracovávám od 1. 1. 2010 pro 160 zaměstnanců.

Když jsem nastoupila 1. 9. 1994 po mateřské dovolené, mzdy jsem dělala na programu firmy UNICOS v DOSU. Takže mohu říci, že v tomto roce je to 19 let, co jsem v kontaktu s firmou.

S programem AVENSIO jsem velmi spokojená, vše, co potřebuji ke své práci, je v programu. Oceňuji na něm všechno – sestavy, výběry, přehledy daní. V současné době žádnou funkci nepostrádám. Sestavy jsou přehledné, výběry mohu kombinovat tak, jak požaduji. Jenom mi dělá problém vytvoření vlastního tiskopisu např. pro potřeby preventivních prohlídek. Tento úkon je pro mě složitý.

Přechod z dosovského programu byl těžký, protože jsem si za ta léta na něj zvykla. A představa něčeho nového – byl prostě šok. Hlášky, že nový program není dokonalý, ještě umocňoval pocit strachu. Měla jsem největší strach z chyb, které se vyskytnou při nahrání z dosu do windows. Ale bylo jich opravdu málo a vše se dalo opravit. Mzdy jsem dělala duplicitně tři měsíce. Na školení byly pouze 2 dny a když pořádně program neznáte, tak mi to nic neřeklo. Díky Vašim pracovníkům, ochotě a trpělivosti se vše zvládlo.

Co čekám od firmy do budoucna? Aby byla stále tak vstřícná, ochotná a pružná, aby vydržela ještě 6 let, než půjdu do důchodu. Od mzdového programu očekávám, aby nebyl složitý, aby byl přesný a dobře pracoval. Kdyby firma nevěřila programu na mzdy, nemohla by ho využívat.

Namátkově si kontroluji výpočty exekucí, náhrady mezd, náhradní doby i samotného platu zaměstnance. Vždy je vše v pořádku. Používají ho příspěvkové organizace v našem Karlovarském kraji a mzdové účetní jsou s ním spokojené.

Jaroslava Nozarová,
personální a mzdové oddělení

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.