Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)
Zákaznická zóna
Zákaznická zóna

Město Unhošť

„Všechny Vaše služby jsou perfektní a pokud si náhodou nevím s něčím rady, jsou všichni zaměstnanci velice ochotní a kompetentní mi se vším poradit.“

S Vaší firmou spolupracujeme již poměrně dlouho. Měli jsme ještě DOSový program UNICOS. V roce 2010 jsme začali přecházet na mzdy AVENSIO. Takže s AVENSIEM pracuji už 10 let.

Ze začátku jsme v programu mzdy pouze zpracovávali, ale před několika lety jsme se na semináři AVENSIO v Klatovech s Vaší zaměstnankyní paní Boškovou domluvili, že je možné zpracovat předkontace na účtování předpisu mezd i úhrad. My jsme si zadali konkrétní požadavky, co kam a jak chceme účtovat a paní Bošková byla tak skvělá, že nám vše do programu implementovala.

Spolupráce byla úžasná. Vše nám funguje úžasně a dost nám to ulehčilo práci v účtování. A za to bych Vám ráda ještě jednou moc poděkovala.

Všechny Vaše služby jsou perfektní a pokud si náhodou nevím s něčím rady, jsou všichni zaměstnanci velice ochotní a kompetentní mi se vším poradit. Za což opět patří velké díky.

Všechny služby na hotline jsou skvělé. Další příklad bych ráda uvedla, že jsem před několika dny potřebovala přeinstalovat počítač a Vaši zaměstnanci úplně hned připravili instalační prográmek s naší databází a my nemuseli dlouho na službu čekat. Opět super.

Dále jsem strašně moc spokojená s obsluhováním programu, hlavně se na program mohu plně spolehnout. Je radost s ním pracovat. Můžu to srovnat s jinými programy na zpracování mezd třeba u zadávání srážek a exekucí. Úžasná věc. Dále skvělé propojení e-neschopenek s portálem ČSSZ.

Zároveň bych ráda ocenila Vaši snahu na vzdělávání všech účetních. Vaše semináře jsou úžasné. Jezdím každý rok.

No prostě za mě úplná spokojenost a velký dík všem zaměstnancům, kteří se ve Vaší firmě o nás starají.

Ing. Miloslava Křížová,
vedoucí finančního odboru

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.