Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)
Zákaznická zóna
Zákaznická zóna

ZŠ Šumvald

„Vaše služby jsou opravdu komplexní od A až do Z“

S Vaší společností spolupracuji již šestým rokem od doby, kdy jsem nastoupila jako účetní v Základní škole v Šumvaldě.

Jelikož se nezabývám pouze mzdami, ale komplexně celým účetnictvím v příspěvkové organizaci, tak Váš mzdový systém mi velmi usnadňuje práci už jen tím, že se dlouze nemusím věnovat studiu zákonů a novelizací, kterých je skutečně velké množství a orientace v nich někdy nesnadná.

Vaše služby jsou opravdu komplexní od A až do Z. Oceňuji zejména přehledný systém zadávání nových zaměstnanců, kdy mohu hned sepsat pracovní smlouvu, platový výměr, ihned je přihlásit k sociálnímu a zdravotnímu pojištění. Také vyplňování důležitých výkazů jako je např. P1-04 je daleko jednodušší, když Váš systém vyprodukuje soubor, který je následně zadán do dalšího systému.

Ve Vaší nápovědě je opravdu vše podrobně popsáno od karty zaměstnance až po vyúčtování daně za zaměstnance… a to jsou jen příklady.

Když je nejhůř a nevím si už s nějakým problémem rady, tak volám Vaši Hotline. Ještě se nestalo, že by mi Vaše pracovnice nepomohly. Úplně fantastická je možnost vzdálené podpory, kdy paní „na druhé straně“ profesionálně opraví kdejakou chybu a ve velmi krátké době.

Kdybych měla vše nastudovat sama, nedělala bych nic jiného. Nedávno jsem také najela na zadávání preventivních lékařských prohlídek, takže nějaké velké hlídání termínů nyní odpadá. Zrovna jsem si také vzpomněla, že díky Vašemu softwaru nemám problémy s kontrolami z OSSZ nebo ZP a v neposlední řadě musím pochválit i přijatelné ceny za Váš úplný servis.

Zdenka Štybnerová,
účetní ZŠ Šumvald

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.