Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Základní škola Petra Bezruče, Frýdek-Místek

„Snaha řešit problémy s případným zpracováním je Vaší prioritou a nebojím se říci, že spokojený klient je u Vaší firmy na prvním místě…“

Vážená paní Maurerová,
od 1. 1. 2017 jsme se stali Vašimi klienty. Využíváme mzdový program AVENSIO. Každá změna v našem životě s sebou nese spoustu úsilí a práce navíc. Stejné to bylo i v mém případě, když jsem začala práci na Vašem produktu.

V této chvíli mi byl nápomocen tým Vašich zaměstnanců, kteří okamžitě reagovali na mé dotazy a k mé spokojenosti je vyřešili. Zvláštní dík patří paní Heidlbergerové, na kterou jsem se zpravidla ve své bezradnosti obracela. Její profesionální přístup je příkladný. Dále děkuji i panu Ing. Kozákovi, který prováděl převedení dat.

V našem regionu je již málo škol, které Váš program nemají, těm všem ho budu doporučovat, protože jsem si sama ověřila, že snaha řešit problémy s případným zpracováním je Vaší prioritou a nebojím se říci, že spokojený klient je u Vaší firmy na prvním místě. Ještě jednou díky.

Přeji příjemný zbytek dne a hezký víkend.

Zelená Soňa,
mzdová účetní
ZŠ nár. um. Petra Bezruče Frýdek-Místek

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.