Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Masarykovo gymnázium, Plzeň

„Školení AVENSIO pro mne nebylo ztraceným časem…“

Dobrý den paní Bošková,

chtěla jsem Vám i vaší společnosti poděkovat za realizaci školení pro pokročilé v Plzni dne 24. 2. 2015.

Různých školení a seminářů se již mnoho let nezúčastňuji, hlavně z časových důvodů, a také proto, že jsem vždy měla hlavu víc zamotanou, než abych něco z těchto přednášek mohla využít v praxi. Samozřejmě s výjimkou, kdy jsem jako mzdová účetní před více jak dvaceti lety začínala. S velkou nevolí jsem přecházela z programu UNICOS na mzdový systém AVENSIO a zúčastnila jsem se jen základního proškolení u vás v Klatovech. V současné době bych se už ke starému programu nevrátila. Jsem moc ráda, že jsem vydržela a nenechala jsem se donutit změnit firmu, když kolegyně ze školství přecházely na jiné programy.

Ale k samotnému školení:
Moc chválím Vaši přednášku, školení bylo vedeno formou dialogu s účastníky a těch několik hodin pro mne nebylo ztraceným časem. Vše jsme si hned mohli vyzkoušet přímo na místě a různé vychytávky už jsem použila přímo v „mém“ programu u nás ve škole.

Ještě jednou děkuji, že jste tu pro nás uživatele a obdivuji Vaši profesionalitu, lidskost a trpělivost k nám, nechápajícím :).

S pozdravem a přáním pěkného víkendu
Jitka Weidlová, Masarykovo gymnázium, Plzeň

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.