Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Zákaznická zóna

MOJE ALFA

Více o naší dobročinné činnosti

Když nejde pomáhat off-line, půjde to on-line

Každoročně pro Vás připravujeme dvě velké vzdělávací akce. V dubnu 2020 ale přišla rána, když jsme museli Jarní seminář 2020 zcela zrušit. Mrzelo nás, že se s Vámi nepotkáme a nebudeme moci dodržet tradice, které seminář provázejí. Jednou takovou tradicí je i dobročinná sbírka předmětů denní potřeby a peněžních prostředků, jejíž cílem je pomoci potřebným.

Zástupci naší společnosti se ale nenechali zlomit a rozhodli se uspořádat Seminářovou „losovačku“ online. Dali jsme dohromady lákavé výhry, informovali jsme Vás, naše zákazníky, a už to jelo! Online sbírka vzbudila velký zájem a kladné reakce. Zákazníci naší společnosti nakonec přispěli úžasných 44.211, – Kč!

Další tradicí, která k semináři patří, je zdvojnásobení vybrané částky. Celková částka, která putuje na pomoc Domovu sv. Zdislavy je tedy 88.422,- Kč!

Naše společnost se dlouhodobě snaží plnit svůj cíl POMÁHAT tam, kde je to potřeba a ke stejným činům se snažíme inspirovat i Vás, naše zákazníky. Vypadá to, že se nám cíl daří a my jsme za to velice rádi. Z celého srdce děkujeme.

Látková sbírka – pomáháme v boji s COVID-19

V květnu roku 2018 vznikla spolupráce naší firmy se společností Kompakt spol. s. r. o. Cílem této spolupráce bylo pomoci k realizaci projektu Sociální automobil, který měl zajistit nové auto pro DĚTSKÝ DOMOV STAŇKOV. Již v roce 2012 jsme se tohoto projektu zúčastnili a rozhodli jsme se tak znovu.

Dětský Domov Staňkov

Dětský domov ve Staňkově poskytuje ochranu a pomoc dětem bez rodičovské péče, tělesně i duševně týraným dětem a všem ostatním dětem, jejichž základní práva jsou ohrožena.

Automobil je pro domov důležitý zejména pro dopravu k lékařům a psychologům, ale i na výlety a další projekty, které probíhají ve vzdálenějších městech.

Předání nového automobilu Dacia Dokker proběhlo 31. 7. 2018 přímo v domově. Atmosféra byla kouzelná i díky dětem, které si pro podporovatele projektu připravily několik známých dětských písní, kterými potěšily všechny přítomné. Radost z nového auta byla nepopiratelná a my jsme rádi, že jsme opět mohli být součástí tohoto projektu!

Klokánek

Od roku 2010 spolupracujeme se zařízením Klokánek Fondu ohrožených dětí v Janovicích nad Úhlavou. Díky prodeji kalendářů během Podzimního semináře roku 2010 se nám podařilo vybrat a předat finanční obnos a přispět tak na výstavbu nového dětského hřiště v areálu Klokánku v Janovicích.

V listopadu roku 2011 jsme pro všechny děti v janovickém Klokánku nakoupili zimní botičky a osobně jsme je dětem přivezli a obuli. Ta radost v jejich očích byla obrovská.

Klokánek Janovice

V roce 2012 nakoupila naše společnost pro „klokaní“ děti školní potřeby – batůžky, kufříky, pastelky, fixy, modelíny, penály, sešity, pytlíky na bačkůrky. 

V únoru 2013 jsme dětem do Klokánku přivezli brusle a zabruslili jsme si s nimi na klatovském zimním stadionu.

V červnu 2013 jsme dětem připravili soutěžní odpoledne s následným opékáním buřtíků přímo u nich v Klokánku. 

V roce 2014 jsme Klokánku poskytli skartovačku, v září pak vybavili děti školními pomůckami a v listopadu zorganizovali jak peněžní, tak sbírku věcí pro děti v rámci Podzimního semináře. 

V roce 2015 držíme Klokánkům palce a věříme, že tahle zařízení, ve kterých se děti učí žít rodinný život, který obvykle neměli možnost doma poznat, budou existovat i nadále. A povedlo se! Existence janovického Klokánku je nadále podporována Plzeňským krajem!

V roce 2016 uživatelé programu AVENSIO v rámci Podzimního semináře přispěli dětem v peněžní sbírce na zážitkový dárek, který ALFA ještě zdvojnásobila :-). Účastníci přivezli také spoustu věcných darů – předmětů, které Klokani potřebují. Děkujeme!

www.klokanek-janovice.cz

Policie ČR

V roce 2008 jsme se finančně podíleli na prevenčním projektu pro děti European Police Association. Přispěli jsme na vydání brožury „KLIKNI SI – bezpečně na počítači“ a v roce 2009 na vydání omalovánek „Bezpečně na silnici“.

TJ Klatovy

Také jsme v minulosti sponzorovali činnost klatovského volejbalového oddílu www.volejbal-klatovy.cz.

Poptávka

Máte zájem o naše produkty či služby?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku a zefektivněte procesy ve Vaší firmě. Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. S námi nejste na mzdy a docházku sami.

Rychlý kontakt

Po–Pá 07:00–15:30

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.