Zápočtový list

 
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1278
    elfka
    Účastník

    Jsme povinni vystavit zápočtový list také pro zaměstnance, který u nás pracoval na základě dohody o provedení práce? Díky za odpověď.

    #1290

    Ano. S účinností od 01.01.2012 došlo k doplnění ustanovení § 313 odst. 1 zákoníku práce, kdy je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci potvrzení o zaměstnání jak při skončení pracovního poměru, dohody o pracovní činnosti, tak nově také při skončení dohody o provedení práce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
 

Používáním této stránky souhlasíte s používáním cookies. Více informací

Nastavení cookies na této webové stránce jsou na "Povolit cookies", abychom Vám mohli umožnit nejlepší možné procházení stránek. Pokud budete pokračovat v používání tohoto webu beze změny nastavení souborů cookies v prohlížeči nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" pak souhlasíte s používáním cookies.

Zavřít