Kariéra

Vítáme Vás na stránce KARIÉRA společnosti ALFA SOFTWARE, s.r.o. Klatovy.
Na trhu působíme od roku 2003 a máme přes 2000 klientů. Zaměřujeme se na pomoc firmám a organizacím s jejich potřebami a povinnostmi v oblasti personalistiky a odměňování zaměstnanců. Vyvíjíme a dodáváme program pro zpracování mezd AVENSIO Software, přístupový program ALFA a docházkový program BETA, zajišťujeme veškerý programátorský servis a kvalitní péči o zákazníky.
Chcete se přidat do našeho týmu?

Konzultant/-ka docházkového systému

Hledáme kolegu-kolegyni s opravdovým zájmem pomáhat našim zákazníkům v oblasti implementace a nastavení docházkového systému.

NÁPLŇ PRÁCE
• Osvojení si docházkového programu BETA a potřebných právních předpisů
• Telefonické a e-mailové konzultace – pomoc zákazníkům s nastavením systému dle jejich potřeb, pomoc se zpracováním prvních docházkových výkazů a převodem doc
• Testování aktualizovaných verzí programu
• Po zapracování též lektorská činnost – školení uživatelů programu, zpracování dokumentace k programu, psaní docházkových tipů

POŽADAVKY
• Středoškolské vzdělání, znalost MS Office
• Nadprůměrná IT gramotnost a chuť učit se nové věci
• Komunikační dovednosti, orientace na pomoc zákazníkovi, logické myšlení
• Zkušenost s programováním výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

NABÍZÍME
• Stabilní zázemí prosperující firmy
• Příjemné pracovní prostředí v centru Klatov
• Motivující ohodnocení a zaměstnanecké výhody

Splňujete-li uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis na info@alfasoftware.cz.

Uzávěrka přihlášek je 31. 7. 2017.

Konzultant/-ka mzdového programu AVENSIO

Pro posílení týmu konzultantek hledáme kolegu-kolegyni, která má povědomí o zpracování mezd a opravdový zájem pomáhat našim zákazníkům – mzdovým účetním.

NÁPLŇ PRÁCE
• Zařazení do týmu konzultantek, nastudování předpisů týkajících se zpracování mezd
• Osvojení si mzdového programu AVENSIO Software
• Telefonické a e-mailové konzultace – pomoc zákazníkům při zpracování mezd pomocí programu AVENSIO
• Testování aktualizovaných verzí programu, psaní blogu se mzdovou tématikou
• Po zapracování též lektorská činnost – školení uživatelů programu a zpracování dokumentace k programu

POŽADAVKY
• Středoškolské vzdělání
• Znalost MS Office, chuť učit se nové věci
• Zkušenost se zpracováním mezd, případně rekvalifikační kurz mzdové účetní výhodou

NABÍZÍME

Jak vybrat mzdový program

Napište si o krátkou příručku, jak snadno vybrat mzdový systém do Vaší firmy! Zadejte svůj e-mail a příručku ihned odesíláme.

Rychlý kontakt

A L F A  S O F T W A R E, s.r.o.
PRAŽSKÁ 22
KLATOVY I mapa

Tel.: 376 709 890
Napište nám

Seznam obchodních zástupců

Zavřít